Aktuality

« 1 2 »
14. 6. 2020
Prázdninové recitály v Adršpachu a v Hradci KrálovéPrázdninové recitály v Adršpachu a v Hradci Králové

Vážení a milí, 

 

6 NaChodníku (už snad ) mají za sebou to zvláštní covidové období a s ním spojenou vynucenou přestávku. Ale už se blýská na lepší časy, porotože vás můžeme

pozvat do zámecké zahrady v Adršpachu a na Letní scénu Nového Adalbertina v Hradci Králové, kam už brzy přivezeme naše příběhy! 
Už teď se na Vás moc těšíme!

 

V úctě 6 NaChodníku

NEJBLIŽŠÍ AKCE
NEJBLIŽŠÍ AKCE

 Odhlásit

  

 

9. červenec 2020 - 19:00 hodin

Ardšpach - Zámecká zahrada

Prázdninový recitál na letní venkovní scéně

Vstupné: 100 Kč 

Rezervace na tel.491 423 979 nebo

emailem: info@zamekadrspach.cz

 

15. červenec 2020 - 19:00 hodin

Hradec Králové - Nádvoří Nového Adalbertina

Prázdninový recitál na letní venkovní scéně

Vstupné: 150 Kč 
(možno zakoupit na místě, nebo v recepci

Nového Adalbertina)

 

25. červenec 2020 - ZRUŠENO

Barokní areál Žireč

Svatoanenské slavnosti

 

7. srpen 2020

Hronov - Park Aloise Jiráska 22:00

Doprovodný program festivalu

Jiráskův Hronov "90"

 

více...

4. 1. 2020
Vážení a milí,
 
v Adršpachu jsou nejen úžasné pískovcové skály, ale také báječní lidé. Sešli se VŠICHNI v útulném prostoru zámku a byli naším prvním letošním publikem. A jestli platí to, že jak na Nový rok , tak po celý rok (no dobře, víme, že dnes slaví svátek Diana :-D), tak nás nejspíš čeká skvělá sezóna! :-) Děkujeme za pozvání a moc rádi se vrátíme!

V úctě 6 NaChodníku
28. 12. 2019
Poslední letošní příběhy ve Škvorecký Café

Vážení a milí, 

 

Když Medvídek Vincent Dohajan takhle lákal na náš dnešní (a letos poslední) koncert do Škvorecký Café, ještě jsme netušili, jak moc to bude prima! A tak děkujeme za báječnou atmosféru všem, kteří ji pomohli vytvořit! :-)
4. ledna zahájíme v Adršpachu a už teď se na Vás moc těšíme!

 

V úctě 6 NaChodníku

24. 12. 2019
Vyladěné Vánoce a vše dobré do roku 2020

Vážení a milí, 

 

Znovu zase po roce...Pastýří míří k nám,
v mošnách sladké ovoce prý nesou k Jesličkám...

 

Zde se vylaďte :-)

 

Přejeme Vám krásné a voňavé Vánoce plné radosti a rok 2020 bez falešných tónů!!!

 

 

V úctě 6 NaChodníku

 

 

 

5. 11. 2019
Poetické zahájení Dnů poezie v Náchodě

Vážení a milí, 

 

podařilo se zahájit 10. ročník Dnů poezie v Náchodě! A to i přesto, že nám chyběl (nehrající) kapitán Miloň Čepelka, kterého skolil zákeřný moribundus. I tak jsme se radovali z naší i jeho poezie a vlastně tam s námi celý večer byl. A tak děkujeme i Vám, kteří jste přišli a viděli a slyšeli to "dítě" festivalu. Protože právě Dnům poezie v Náchodě za naše přátelství s Miloněm Čepelkou vděčíme. Samozřejmě je lepší, když s námi je, ale jak jsme řekli, dnes byl tak trochu "všudypřítomný"! Děkujeme!!!

 

V úctě 6 NaChodníku

  

2. 11. 2019
6 NaChodníku a Miloň Čepelka v Náchodě

Vážení a milí,

 

dovolujeme si Vás, (sic!) na poslední chvíli, pozvat na náš úvodní koncert festivalu Náchodské dny Poezie. Protože organizátoři v podstatě nezajistili propagaci, nejspíš o našem počinu veřejnost nemá ani tušení. A to je velká škoda!!! Protože speciálně pro tuto příležitost jsme, ve spolupráci se skvělým hercem, básníkem a krajanem Miloněm Čepelkou, připravili pořad. Snažíme se tedy alespoň touto cestou, dát lidu na vědomí, že budeme hrát u nás doma - v aule Jiráskova gymnázia v Náchodě. Koncert se uskuteční 5. listopadu od 19:00 a bude to taková hezká inventura v našem hudebním a Miloňově literárním archivu.
Třeba se Vám zachce a přijdete, nám bylo líto akci vzdát, tak uvidíme, jestli se zadaří a NáChodníci přivítají i nějaké publikum :-) Za případné předání informace dál budeme vděční!

 

Vstupenky je možné zakoupit ZDE

 

V úctě 6 NaChodníku

3. 10. 2019
CD Na cestě už je na cestě k Vám!

Vážení a milí, 

 

už je to uděláno... už je to POKŘTĚNO! 
Děkujeme všem, kteří přišli do Beránku a byli u toho s námi! ❤️ Děkujeme i těm, kteří jakkoliv CD Na cestě pomohli! ❤️
Jo, a kdyby Vám chybělo ve fonotéce, napište, doplníme ji! 

 

V úctě 6 NaChodníku

28. 9. 2019
NáChodníci našli pravdu ve víně

Vážení a milí, 

 

dnes jsme našli ve víně jednu velkou pravdu... Bylo to na Hradeckém koštýři... Pravda se ale nenacházela na dně sklenek s burčákem a vínem. Byla někde mezi pódiem a publikem. Děkujeme za pozvání a za možnost hrát za deště, větru i slunce!

Už teď se ale těšíme na čtvrtek 3. října 2019, to budeme křtít (taky vínem- šumivým) naši třetí desku "Na cestě". A budeme moc rádi, když na to dohlédnete! :-)

 

V úctě 6 NaChodníku

 

 

28. 8. 2019

Vážení a milí, 

 

přijďte s námi pokřtít naše třetí album  "Na cestě". Vznikalo v letech 2018 a 2019. Pracovali jsme na něm poctivě, v několika studiích, za přispění několika dalších hostujících muzikantů a pod producentským dohledem Zdeňka Vřešťála. Spolu s ním také desku pokřtíme v náchodském Beránku 3. října 2019 od 19:00. Na jevišti nebudeme sami, zahrají také NEREZ & LUCIA a vstupenky je možné rezervovat i zakoupit  ZDE.

Videopozvánka ZDE

 

Těšíme se na viděnou!!!

 

V úctě 6 NaChodníku

 

10. 7. 2019

Vážení a milí, 

 

přejeme Vám krásné léto a pokud patříte k těm, kteří si neumí představit dovolenou bez knížky, možná Vás naláká následující článek Radmily Hrdinové...

 

Knížky jsou k dostání na našich koncerterch, nebo v Náchodě v knihkupectví Horová, případně v prodejně Dohajan. Tak Vám přejeme příjemné čtení a těšíme se na viděnou třeba 24. července 2019 v jazzovém klubu Satchmo v Hradci Králové!

 

V úctě 6 NaChodníku


 

18. 6. 2019
Vzpomínali jsme na Zuzanu Navarovou

Vážení a milí,

 

18. června 2019 v 18:45 uplynulo 60 let, co na svět přišla výrazná a asi jen těžko nahraditelná žena české muziky - Zuzana Navarová❤️

 

V hradeckém divadle Drak na ni vzpomínali její muzikantští kolegové z kapely NEREZ & LUCIA, ale i její maminka Olga Navarová ❤️. A my jsme byli pozváni, abychom se jako hosté připojili...

Bylo nám ctí a děkujeme!!! .

 

Všem Vám přejeme krásné léto a pokud byste nás chtěli potkat, tak co třeba 24. července v Hradci Králové na letní scéně klubu Satchmo (před Klicperovým divadlem)? Bude s námi také náš přítel a nehrající kapitán Miloň Čepelka.

 

Těšíme se na Vás!!!

 

 

V úctě 6 NaChodníku

« 1 2 »