Aktuality

« 1 2 »
4. 1. 2020
Vážení a milí,
 
v Adršpachu jsou nejen úžasné pískovcové skály, ale také báječní lidé. Sešli se VŠICHNI v útulném prostoru zámku a byli naším prvním letošním publikem. A jestli platí to, že jak na Nový rok , tak po celý rok (no dobře, víme, že dnes slaví svátek Diana :-D), tak nás nejspíš čeká skvělá sezóna! :-) Děkujeme za pozvání a moc rádi se vrátíme!

V úctě 6 NaChodníku
NEJBLIŽŠÍ AKCE
NEJBLIŽŠÍ AKCE

 Odhlásit

 

17. duben 2020 - 19:30

Jazzový klub Satchmo

Hradec Králové 

Poetický recitál s Miloněm Čepelkou

rezervace vstupenek: ZDE 

 

26 .duben 2020 

Kulturní dům Solnice

Recitál

 

23. květen 2020 

Rychnov nad Kněžnou

Zámecká jízdárna

Hudební festival Jiřího Šlitra

 

25. červenec 2020

Barokní areál Žireč

Svatoanenské slavnosti

 

více...

28. 12. 2019
Poslední letošní příběhy ve Škvorecký Café

Vážení a milí, 

 

Když Medvídek Vincent Dohajan takhle lákal na náš dnešní (a letos poslední) koncert do Škvorecký Café, ještě jsme netušili, jak moc to bude prima! A tak děkujeme za báječnou atmosféru všem, kteří ji pomohli vytvořit! :-)
4. ledna zahájíme v Adršpachu a už teď se na Vás moc těšíme!

 

V úctě 6 NaChodníku

24. 12. 2019
Vyladěné Vánoce a vše dobré do roku 2020

Vážení a milí, 

 

Znovu zase po roce...Pastýří míří k nám,
v mošnách sladké ovoce prý nesou k Jesličkám...

 

Zde se vylaďte :-)

 

Přejeme Vám krásné a voňavé Vánoce plné radosti a rok 2020 bez falešných tónů!!!

 

 

V úctě 6 NaChodníku

 

 

 

5. 11. 2019
Poetické zahájení Dnů poezie v Náchodě

Vážení a milí, 

 

podařilo se zahájit 10. ročník Dnů poezie v Náchodě! A to i přesto, že nám chyběl (nehrající) kapitán Miloň Čepelka, kterého skolil zákeřný moribundus. I tak jsme se radovali z naší i jeho poezie a vlastně tam s námi celý večer byl. A tak děkujeme i Vám, kteří jste přišli a viděli a slyšeli to "dítě" festivalu. Protože právě Dnům poezie v Náchodě za naše přátelství s Miloněm Čepelkou vděčíme. Samozřejmě je lepší, když s námi je, ale jak jsme řekli, dnes byl tak trochu "všudypřítomný"! Děkujeme!!!

 

V úctě 6 NaChodníku

  

2. 11. 2019
6 NaChodníku a Miloň Čepelka v Náchodě

Vážení a milí,

 

dovolujeme si Vás, (sic!) na poslední chvíli, pozvat na náš úvodní koncert festivalu Náchodské dny Poezie. Protože organizátoři v podstatě nezajistili propagaci, nejspíš o našem počinu veřejnost nemá ani tušení. A to je velká škoda!!! Protože speciálně pro tuto příležitost jsme, ve spolupráci se skvělým hercem, básníkem a krajanem Miloněm Čepelkou, připravili pořad. Snažíme se tedy alespoň touto cestou, dát lidu na vědomí, že budeme hrát u nás doma - v aule Jiráskova gymnázia v Náchodě. Koncert se uskuteční 5. listopadu od 19:00 a bude to taková hezká inventura v našem hudebním a Miloňově literárním archivu.
Třeba se Vám zachce a přijdete, nám bylo líto akci vzdát, tak uvidíme, jestli se zadaří a NáChodníci přivítají i nějaké publikum :-) Za případné předání informace dál budeme vděční!

 

Vstupenky je možné zakoupit ZDE

 

V úctě 6 NaChodníku

3. 10. 2019
CD Na cestě už je na cestě k Vám!

Vážení a milí, 

 

už je to uděláno... už je to POKŘTĚNO! 
Děkujeme všem, kteří přišli do Beránku a byli u toho s námi! ❤️ Děkujeme i těm, kteří jakkoliv CD Na cestě pomohli! ❤️
Jo, a kdyby Vám chybělo ve fonotéce, napište, doplníme ji! 

 

V úctě 6 NaChodníku

28. 9. 2019
NáChodníci našli pravdu ve víně

Vážení a milí, 

 

dnes jsme našli ve víně jednu velkou pravdu... Bylo to na Hradeckém koštýři... Pravda se ale nenacházela na dně sklenek s burčákem a vínem. Byla někde mezi pódiem a publikem. Děkujeme za pozvání a za možnost hrát za deště, větru i slunce!

Už teď se ale těšíme na čtvrtek 3. října 2019, to budeme křtít (taky vínem- šumivým) naši třetí desku "Na cestě". A budeme moc rádi, když na to dohlédnete! :-)

 

V úctě 6 NaChodníku

 

 

28. 8. 2019

Vážení a milí, 

 

přijďte s námi pokřtít naše třetí album  "Na cestě". Vznikalo v letech 2018 a 2019. Pracovali jsme na něm poctivě, v několika studiích, za přispění několika dalších hostujících muzikantů a pod producentským dohledem Zdeňka Vřešťála. Spolu s ním také desku pokřtíme v náchodském Beránku 3. října 2019 od 19:00. Na jevišti nebudeme sami, zahrají také NEREZ & LUCIA a vstupenky je možné rezervovat i zakoupit  ZDE.

Videopozvánka ZDE

 

Těšíme se na viděnou!!!

 

V úctě 6 NaChodníku

 

10. 7. 2019

Vážení a milí, 

 

přejeme Vám krásné léto a pokud patříte k těm, kteří si neumí představit dovolenou bez knížky, možná Vás naláká následující článek Radmily Hrdinové...

 

Knížky jsou k dostání na našich koncerterch, nebo v Náchodě v knihkupectví Horová, případně v prodejně Dohajan. Tak Vám přejeme příjemné čtení a těšíme se na viděnou třeba 24. července 2019 v jazzovém klubu Satchmo v Hradci Králové!

 

V úctě 6 NaChodníku


 

18. 6. 2019
Vzpomínali jsme na Zuzanu Navarovou

Vážení a milí,

 

18. června 2019 v 18:45 uplynulo 60 let, co na svět přišla výrazná a asi jen těžko nahraditelná žena české muziky - Zuzana Navarová❤️

 

V hradeckém divadle Drak na ni vzpomínali její muzikantští kolegové z kapely NEREZ & LUCIA, ale i její maminka Olga Navarová ❤️. A my jsme byli pozváni, abychom se jako hosté připojili...

Bylo nám ctí a děkujeme!!! .

 

Všem Vám přejeme krásné léto a pokud byste nás chtěli potkat, tak co třeba 24. července v Hradci Králové na letní scéně klubu Satchmo (před Klicperovým divadlem)? Bude s námi také náš přítel a nehrající kapitán Miloň Čepelka.

 

Těšíme se na Vás!!!

 

 

V úctě 6 NaChodníku

7. 5. 2019

Vážení a milí,

 

18. června 2019 se uskuteční v hradeckém divadle Drak vzpomínkový koncert NEREZ & LUCIA k nedožitým šedesátým narozeninám zpěvačky Zuzany Navarové ❤️
6 NaChodníku budou jeho součástí... Těšíme se! 

V úctě 6 NaChodníku

« 1 2 »